Georuszt trójosiowy 3D

> > SKU: georuszt-3d

cena hurtowa brutto Georuszt trójosiowy 3D

Georuszt 3d

Czas przygotowania do wysyłki: produkt na zamówienie - od 2 do 7 dni

cena hurtowa

Opis

Georuszt trójosiowy TRIAX, to udoskonalony mechanizm zazębiania i skrępowania

Stabilizacja kruszywa osiągana jest przez skrępowanie jego ziaren. Efektywne ograniczenie przemieszczeń ziaren wymaga wysokiego stopnia zazębienia między kruszywem a georusztem, wytrzymałych węzłów georusztu oraz wysokiej sztywności georusztu w płaszczyźnie. Georuszt Tensar TriAx został zaprojektowany tak, by osiągnąć optymalne zazębienie z ziarnami kruszywa dzięki połączeniu przestrzennie ukształtowanego profilu żebra, wysokiej wytrzymałości węzłów i geometrii zapewniającej wysoką sztywność w płaszczyźnie materiału.

Georuszt trójosiowy jest stosowany głównie w celu zwiększenia nośności gruntu, zapobiegania erozji i zapewnienia stabilności konstrukcji. Jest stosowany w różnych zastosowaniach, takich jak stabilizacja skarp, wzmacnianie nasypów drogowych, konstrukcji mostów, budynków, kanałów i innych obiektów inżynierskich.

Dzięki swojej trójosiowej konstrukcji georuszt trójosiowy jest odporny na naprężenia rozciągające w trzech kierunkach, co czyni go bardziej wytrzymałym i skutecznym niż tradycyjne geosyntetyki jednoosiowe.

W pewnych sytuacjach georuszt trójosiowy stosowany jest zamiennie do geosiatki