Termozgrzewalna papa dachowa IZOLMAT PLAN PYE

cena hurtowa brutto Termozgrzewalna papa dachowa IZOLMAT PLAN PYE

Czas przygotowania do wysyłki: produkt na zamówienie - od 2 do 7 dni

cena hurtowa

Opis

IZOLMAT PLAN PYE producenta Izohan to papa termozgrzewalna wierzchniego krycia wysokomodyfikowana SBS na dachy o wszelkich podłożach i różnych wymiarach. Służy do uszczelnienia nowych dachów w układzie dwóch warstw lub uszczelnienia remontowanego dachu w jednej warstwie.

Ceny hurtowe producenta IZOHAN – infolinia handlowa – 814 608 814

Papa IZOLMAT PLAN PYE PV200 S4,2 SS przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych
jako warstwa wierzchnia w wielowarstwowych pokryciach dachowych. Papa jest przeznaczona również jako papa wierzchniego krycia do obróbek dekarskich attyk, świetlików, kominów, wpustów dachowych,
obróbek przy ścianie, na dylatacje oraz w korytach zlewowych, a także wszędzie tam, gdzie przewiduje się występowanie dużych ruchów termicznych i dynamicznych połaci dachowej.

Dopuszczalne pochylenie połaci dachowej od 1%. Papa IZOLMAT PLAN PYE PV200 S4,2 SS dzięki swojej elastyczności oraz specjalnym cechom mechanicznym pozwalającym na jej wielokrotne odkształcanie i powrót do pierwotnych wymiarów, a także ze względu na swoją trwałość i wytrzymałość znajduje szerokie zastosowanie przy kryciu wszelkiego typu dachów; zalecana jest szczególnie dla dachów o wymaganej kilkudziesięcioletniej żywotności pokrycia dachowego. Papa może być stosowana do renowacji starych pokryć dachowych.