Taśma bentonitowa WATERSTOP RX 101

> > SKU: tasma-bentonitowa

cena hurtowa brutto Taśma bentonitowa WATERSTOP RX 101

Pęczniejąca uszczelka – sznur bentonitowy.

Czas przygotowania do wysyłki: produkt na zamówienie - od 2 do 7 dni

cena hurtowa

Opis

WATERSTOP-RX to pęczniejąca taśma izolacyjna do uszczelnień przerw technologicznych w betonowaniu. Taśma w kontakcie z wodą, pęcznieje przez co tworzy znakomitą, aktywną barierę wodoszczelną.

Skuteczności taśmy bentonitowej WATERSTOP-RX® wynika z doskonałej rozszerzalności, dzięki której puste przestrzenie i pęknięcia w betonie są wypełniane i uszczelniane. WATERSTOP-RX® to aktywna izolacja, która z powodzeniem może być stosowana zamiast pasywnych taśm izolacyjnych wykonanych z PCW lub gumy, co z kolei pozwala na wyeliminowanie konieczności używania dodatkowych urządzeń, wykonywania nadlewek betonu oraz zgrzewów taśm. Taśma bentonitowa WATERSTOP-RX® pomyślnie przeszedł testy przy ciśnieniu hydrostatycznym przekraczającym 60 metrów słupa wody, zarówno w warunkach ciągłego zanurzenia, jak i przy cyklicznym nawadnianiu i suszeniu. Testy zostały przeprowadzone przez niezależne firmy zewnętrzne.

Sznur bentonitowy WATERSTOP-RX® to niezawodny i tani sposób na zabezpieczenie przerw roboczych przed przenikaniem wody. Można go również stosować wokół rur i przejść konstrukcyjnych.

Plik do pobrania: Karta Techniczna WATERSTOP RX

thumbnail of Tasma_bentonitowa_WATERSTOP-RX_karta_techniczna
Taśma bentonitowa WATERSTOP RX